پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اصلاح نقاط حادثه خیز استان اولویت اصلی راهداری اردبیل


معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: درجهت کاهش تصادفات و افزایش ایمنی محورها شناسایی،حذف و اصلاح نقاط حادثه خیز جاد های استان باجدیت درحال انجام است.

تاریخ انتشار: 1398/05/20

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل ، علی صبحی در بازدید از گردنه صائین با بیان اینکه 105 نقطه حادثه خیز استان اصلاح و به 25 مورد رسیده افزود:از این میزان نیز 8 مورد اصلاح،9 مورد در دست اجرا و 8 نقطه حادثه خیز جهت اصلاح نیازمند تخصیص اعتبارات لازم است.

وی گفت:در 4 ماه گذشته در جهت اصلاح مقاط حادثه خیز 4 پروژه ایجاد رمپ های ورود و خروج فرودگاه اردبیل،ایمن سازی سرازیری شرفه،اصلاح پیچ های قبل از سه راهی ثمرین،تعریض و بهسازی پل عنبرلو و بهسازی جاده تازه کند انجام شده است.

 وی نصب بیش از هزارو800 عدد تابلوی الزامی در راهها را یادآور شد و تصریح کرد:در مدت یاد شده 670 مترمربع تابلوهای اطلاعاتی توسط راهداران در محورهای مواصلاتی استان اردبیل نصب شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت:20 کیلومتر روکش آسفالت در نقاط مختلف استان اردبیل توسط راهداران سخت کوش انجام شده و 20 کیلومتر دیگر نیز در دست اجراست.

صبحی 45 هزارو 600 مترمربع لکه گیری و رفع چاله های محورهای مواصلاتی استان در 4 ماه گذشته را خاطرنشان کرد و افزود:برای افزایش ایمنی تردد در 485 کیلومتر از جاده های استان تجدید خط کشی انجام شده است.

وی با بیان اینکه گشت های راهداری  بطور مسمتر در محورها حضوری فعال دارند و به مردم خدمت می کنند تصریح کرد: راهداران پرتلاش توانستند در مدت یادشده شستشوی 8 هزارو 350 عدد تابلو،تسطیح 785 کیلومتر راه،اصلاح 3 هزارو 700 مترطول شیب شیروانی راهها و هزارو 132 شاخه گاردریل را تعمیر و نصب کنند.

 معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تنقیه و لایروبی 96 دستگاه پل و ابنیه فنی در محورهای اصلی،فرعی و روستایی،64 هزارو 100 مترطول درزگیری راههای آسفالته،اصلاح و رنگ آمیزی هزارو 465 مترطول سرعت کاه آسفالتی،نصب 860 حفاظ در پرتگاهها و آبروها،زهکشی و دریواسیون 2 هزار مترمکعب پل های بزرگ را از دیگر اقدامات راهداران پرتلاش دیار سبلان در 4 ماه گذشته عنوان کرد.
 مشخصات:
نظرات: *