پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

تلاش جهادی راهداران دیار سبلان برای آبادانی راه منطقه محروم روستایی


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: پروژه بهسازی،شن ریزی و ترانشه برداری راه روستای محروم کمر بخش خورش رستم درحال اجراست.

تاریخ انتشار: 1398/05/23

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل،علی رحمتی در بازید از عملیات ترانشه برداری و خاکبرداری این پروژه افزود:7 کیلومتر از مسیر ارتباطی روستای کمر چندین سال قبل اجرا شده بود و 7 کیلومتر دیگر نیز توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل درحال بهسازی و شن ریزی است.

عضو شورای اداری استان با بیان اینکه با دستور وزیر راه و شهرسازی و تاکید رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اجرای این پروژه در اولویت کاری راهداران دیار سبلان قرار گرفته تصریح کرد:عملیات بهسازی،شن ریزی و ترانشه برداری راه روستای کمر از توابع بخش خورش رستم شهرستان خلخال با مشارکت ستاد اجرائی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد برکت اجرا می شود.

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل حجم خاکبرداری این پروژه را 175 هزار متر مکعب عنوان و اظهار امیدواری کرد با تلاش راهداران بهسازی راه روستای کمر تا پایان مهرماه سال جاری به اتمام برسد.

عضو شورای ترافیک استان با اشاره به اینکه سطح ارتفاع اجرای این پروژه 750 متر است گفت:اجرای این طرح تا پل گاو بر عهده راهداری استان اردبیل است و مابقی مسیر نیز توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجانشرقی انجام خواهد شد.
 مشخصات:
نظرات: *