پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

حفظ حریم راه خط قرمز راهداری


رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نیر گفت:در جهت حفاظت و صیانت از حریم راهها از 22 مورد ساخت و ساز غیرمجاز جلوگیری شد.

تاریخ انتشار: 1398/05/23

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل،مهدی نجفقلیزاده در بازدید از محور نیر گردنه صائین افزود:با تلاش شبانه روزی گشت های راهداری از راه و حریم قانونی آن که جز سرمایه های ارزشمند ملی است حفاظت و مراقبت کرده و با متخلفان به شدت برخورد می کنیم.

وی با بیان اینکه در چهارماه گذشته برای ایمن سازی وکاهش تصادفات درنقاط حادثه خیز شهرستان نیر ۸کیلومتر شانه سازی باحجم عملیات ۱۱۰۰۰مترمکعب انجام شده افزود:عملیات ایمن سازی پرتگاهها با دپوی خاک بطول ۱۵ کیلومتردر مسیر نیر-سراب توسط راهداران پرتلاش نیر انجام شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نیر تسطیح ،تیغ اندازی،علف زنی وریزش برداری 35۰کیلومتراز راههای اصلی و روستایی این شهرستان در مدت یاد شده را خاطرنشان کرد وگفت: در بخش کوراییم راه 12 روستایی شن ریزی شده است.

نجفقلیزاده شستشوی ۳۵۰۰تابلو-رنگ آمیزی ۳۵۰۰پایه تابلو-رنگ آمیزی ۱۵سرعت گیرمجازی -نصب ۱۴۰مترمربع تابلوی اطلاعاتی-نصب۱۱۰عدد تابلوی راهنمایی و رانندگی -لای روبی ۱۷دستگاه پل و ۲۴۰۰۰مترطول درزگیری را از دیگر اقدامات راهداران سخت کوش شهرستان نیر در چهارماه اول سال جاری عنوان کرد.

وی طول حوزه استحفاظی اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نیر را 416 کیلومتر عنوان کرد و افزود:در جهت ارتقای ایمنی و تسهیل در عبور و مرور بیش از 480 تن آسفالت گرم برای لکه گیری محورهای مواصلاتی نیر استفاده شده است.
 مشخصات:
نظرات: *