پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

جابجایی47 هزار تن کالا در شهرستان مشگین شهر


رِئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر گفت:در چهار ماهه نخست امسال 47 هزار تن کالا وبار دراین شهرستان جابجا شده است.

تاریخ انتشار: 1398/05/23

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل،فرج پور با بیان اینکه این میزان کالا توسط 3 هزار و 916 وسیله نقلیه به سطح استان و استان های همجوار حمل شده است اظهار کرد:این مقدار جابجایی کالا  نسبت به مدت مشابه سال قبل که بیش از 53 هزار تن بود با کاهش مواجه است.

وی از جا به جایی 93 هزار و 741 نفر مسافر در 4 ماهه امسال در شهرستان مشگین شهر خبرداد و گفت: نسبت به 4ماهه سال گذشته جابجایی مسافر در این شهرستان 6 درصد افزایش  نشان می دهد ،که در این زمینه 6 شرکت حمل ونقل کالا و مسافر در حوزه مشگین شهر فعالیت دارند.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر با اشاره به اینکه حفاظت وصیانت از حریم راه وظیفه اصلی راهداران پرتلاش این شهرستان است تصریح کرد:در 4 ماهه امسال از 16 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و سازغیر مجاز جلوگیری بعمل آمده و با دستور قضایی  80 مورد اخطار کتبی به متخلفان ابلاغ ،7 مورد تخریب و همچنین 40 مورد مجوز ساخت و ساز صادر شده است.

فرج پور گفت:در جهت بالا بردن ضریب ایمنی راه و کاهش تلفات و تصادفات جاده ای تا کنون 190 عدد تابلوی ایمنی و هشداری نیزدرجاده های این شهرستان نصب شده است.

وی با بیان اینکه اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر مسئولیت نگهداری 1280 کیلومتر راه رابرعهده دارد گفت:از این مقدار 260 کیلومتر راه اصلی، 545 کیلومتر راه آسفالته روستایی، 60 کیلومتر راه مرزی و 415 کیلومتر راه شنی و خاکی می باشد.
 مشخصات:
نظرات: *