پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اقدامات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اردبیل در این مدت شایسته تقدیر است


دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بر ارائه خدمات ویژه به مردم و گردشگران در تعطیلات نوروزی تاکید کرد و گفت: اقدامات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اردبیل در این مدت شایسته تقدیر است.

تاریخ انتشار: 1397/12/23

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل وبه نقل ازخبرگزاری تسنیم ، ناصرعتباتی در جلسه هماهنگی دستگاه‌های اجرایی برای خدمات‌دهی به مردم و گردشگران در اردبیل افزود: دستگاه‌های اجرایی موظف‌اند در روزهای آخر سال و تعطیلات نروزوی به مردم و گردشگران خدمات ارائه کنند و دستگاه‌های مربوطه باید در آماده‌باش کامل باشند.
 
وی از برگزاری جلسات مکرر با محور کاهش تصادفات جاده‌ای در ایام نوروز خبر داد وگفت: در این زمینه از دستگاه‌های متولی انتظار داریم اقدامات لازم را انجام دهند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل تصریح کرد: راهداری و مسئولان مربوطه باید در این زمینه وظایف خود را به طور کامل انجام دهند و در این زمینه نسبت به خط کشی و تجهیزسازی جاده‌های مواصلاتی اقدام کنند.
 
عتباتی کاهش تصادفات جاده ای را اولویت اساسی دستگاههای موبوطه دانست و تصریح کرد: اقدامات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اردبیل در این مدت شایسته تقدیر است و سال گذشته شاهد کم‌ترین تصادفات جاده‌ای در استان بودیم.
 
وی نقش پلیس راه را نیز بسیار مهم برشمرد و گفت: پلیس راه استان نیز همانند گذشته در آماده‌باش کامل است تا خدمات نوروزی خدمات ارائه دهد.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل افزود: بی‌شک مردم در تعطیلات نوروزی و روزهای آخر سال نیازمند خدمات ویژه بانک‌ها هستند که بانک‌ها باید در آماده‌باش کامل باشند و مطالبات مردم در حوزه بانکی را فراهم کنند و دستگاه قضائی استان در آماده‌ باش کامل است تا امنیت بانک‌ها و عابر بانک‌ها تعیین شود.
 



























مشخصات:
نظرات: *