پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

تیغ زنی و رگلاژ راه های شنی و خاکی 34 روستا در شهرستان کوثر


رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان کوثرگفت: در سه ماهه اول امسال راه خاکی و شنی 34 روستای شهرستان کوثر بطول 130 کیلومتر توسط راهداران این شهرستان رگلاژ و تیغ زنی شده است.

تاریخ انتشار: 1398/04/18

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل ،پیمان خیراندیش دربازدید از محور سرچم - گیوی با بیان اینکه ،راه 4 روستای شهرستان کوثربه دلیل وقوع سیلاب مسدود شده بود با تلاش راهداران زحمتکش و بکارگیری شبانه روزی ماشین آلات راهداری  راه این روستاها در اسرع وقت بازگشایی و رفع انسداد شد افزود: بهبود بخشیدن به راه های روستایی در جهت جلب رضایت مردم از ماموریت های مهم راهداران این دیار است.

وی با اشاره به اینکه جلوگیری از تجاوز به حریم راهها وساخت وساز غیر مجاز در راستای صیانت از حریم راهها از خطوط قرمز اداره کل راهداری است تصریح کرد:با فعالیت شبانه روزی گشت راهداری در محورهای مواصلاتی تا کنون 30 مورد اخطار کتبی به متخلفان ابلاغ ، 22 کارگاه متخلف تعطیل وهمچنین با حکم قضایی 8 مورد قلع وقمع در شهرستان کوثر صورت گرفته است.

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان کوثر رنگ آمیزی 110 متر از سرعتکاه ها جهت بالا بردن سطح ایمنی جاده،تعمیر وبازسازی 412 عدد علایم و تابلو هشداری وهمچنین شستشوی 9هزار علایم در محورهای مواصلاتی را از اقدامات مهم راهداری شهرستان کوثر در فصل بهار برشمرد.

خیر اندیش با اشاره به اینکه در جهت  کاهش تصادفات و تلفات جاده ای  تاکنون 35 کیلومتر از محورهای مواصلاتی کوثر خط کشی شده است اظهار کرد:74 شاخه گاردریل نیز در این محورها نصب و بازسازی شده است.

وی ارتقای ایمنی جاده ها وحفظ امنیت رانندگان ومترددین در محورهای مواصلاتی را از اولویت های مهم این اداره برشمرد و تصریح کرد: با تلاش راهداران شهرستان کوثردر فصل بهار 6هزار و 500 متر مکعب ریزش برداری ویکسان سازی ترانشه در محورها نیزانجام شده است.

خیر اندیش در سه ماهه اول امسال از بکار گیری 250 تن آسفالت گرم وسرد برای روکش آسفالت جاده های شهرستان کوثر خبرداد و گفت:اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان کوثر مسئولیت نگهداری 520 کیلومتر از راه های ارتباطی این شهرستان را برعهده دارد که از این مقدار 190 کیلومتر مربوط به راههای اصلی وفرعی 200 کیلومتر راه آسفالته و130 کیلومتر نیز راه خاکی وشنی می باشد.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان کوثر گفت:راهداران و اکیپ های مستقر در جاده های مواصلاتی این شهرستان به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت به مردم و رانندگان در جاده ها هستند تا با امنیت کامل در جاده های این شهرستان تردد کنند.
 مشخصات:
نظرات: *