پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اجرای روکش آسفالت محور نمین – آستارا


دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل گفت :باهدف افزایش ایمنی تردد عملیات روکش آسفالت 4 کیلومتر از بزرگراه نمین به آستارا درحال انجام است.

تاریخ انتشار: 1398/04/20

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل،علی رحمتی در بازدید از محور نمین آستارا افزود:برای اجرای طرح روکش آسفالت این محور 2 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل با بیان اینکه بزرگراه نمین آستارا پرترددترین محور استان اردبیل است تصریح کرد: در فصل بهار 28 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان اردبیل به ثبت رسید که از این میزان یک میلیون و 495 هزار تردد مربوط بزرگراه نمین به آستارا می باشد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:علاوه بر اجرای روکش آسفالت در محورهای اصلی،بزودی عملیات روکش آسفالت راه روستاهای گرده و گولی  از توابع شهرستان نمین انجام خواهد شد.

عضو شورای اداری استان اردبیل با اشاره به قابلیت های بالای گردشگری،توریستی و آب و هوای بسیار مطبوع  استان که موجب شده سالانه پذیرای بیش از 9 میلیون نفر مسافر و گردشگر باشد افزود:راهداران پرتلاش دیار سبلان در قالب طرح تابستانی در کلیه محورها حضوری فعال دارند و باهمه توان آماده ارائه خدمات لازم به مردم و مسافران هستند.
 مشخصات:
نظرات: *