پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

39 نقطه حادثه‌خیز درمحورهای مواصلاتی استان اردبیل اصلاح می شود


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: از49 نقطه حادثه‌خیز شناسائی شده در محورهای مواصلاتی استان مشکل ده مورد آن‌ها رفع شده است.

تاریخ انتشار: 1398/06/17

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای  استان اردبیل،مسعود امامی‌یگانه در جلسه کمیسیون ایمنی راه‌های استان اظهار کرد: ۴۹ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان شناسایی شده که مشکل ده مورد آن‌ها رفع و بقیه موارد با اولویت در دستور کار کمیسیون قرار گرفته است.

وی افزود: با توجه به اینکه شهریور ماه به خصوص ایام پایانی این ماه پیک مسافر و ورود گردشگران به استان است در محورهایی که به نصب علائم راهنمایی و رانندگی و چراغ‌های روشنایی و نیز آشکار سازی سرعت‌گیرها نیاز است، اقدامات لازم توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای  انجام می‌شود و همچنین همه دستگاه‌های امدادی از جمله هلال احمر و اورژانس حضور فعال خواهند داشت تا بتوانیم با نظارت و کنترل مطلوب ترافیک جاده‌ای و مدیریت ترددها، تصادفات جاده‌ای را کاهش دهیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ادامه داد: به منظور نظارت و کنترل بیشتر بر جاده‌های مواصلاتی استان، گشت‌های کنترل نامحسوس و تلفیقی پلیس راه و راهداری در سطح محورهای مواصلاتی استان تقویت می‌شود.

امامی‌یگانه گفت: مردم عزیز با رعایت سرعت مطمئنه در رانندگی و توجه به هشدارهای پلیس در کاهش تصادفات و حوادث ناگوار نقش خواهند داشت و سفر خوبی تجربه خواهند کرد.
 مشخصات:
نظرات: *