پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

ثبت بیش از10 میلیون تخلف عدم رعایت فاصله طولی در استان اردبیل


معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از ثبت 10 میلیون و 902 هزار تخلف عدم رعایت فاصله طولی در 6 ماه گذشته در استان خبر داد.

تاریخ انتشار: 1398/07/15

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل،علی صبحی در بازدید از محور نیر صائین گفت: بیشترین تخلف عدم رعایت فاصله طولی در محور رفت و برگشت اردبیل آستارا با یک میلیون و 971 هزار تخلف ثبت شده است.

وی هوشمندسازی جاده های استان را از اولویت های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل دانست و افزود:درحال حاضر 64 سامانه تردد شماری،40 دوربین نظارت تصویری،27 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و 2 سامانه توزین درحال حرکت در محورهای استان فعال است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تصریح کرد:در 6 ماه گذشته در جهت ارتقای ایمنی محورها و در راستای اجرای مصوبات کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان 22 کیلومتر در طول و 40 نقطه در عرض رامبل یا شیار لرزاننده اجرا شده است.

صبحی نصب 825 متر مربع تابلوهای اطلاعاتی در جاده های استان اردبیل را درمدت یاد شده را خاطر نشان کرد و گفت:در 10 نقطه از شهرستانهای مشکین شهر،بیله سوار،گرمی،کوثر و اردبیل سیستم روشنائی بصورت نقطه ای با تلاش راهداران ایجاد شده که امیدواریم فرمانداران شهرستانها نیز با تخصیص به موقع اعتبارات راهداری را در ارائه خدمات به مردم بیش از پیش یاری کنند.
 مشخصات:
نظرات: *