پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​روکش آسفالت 13 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان نمین


رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نمین گفت:13 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان نمین در 6 ماهه نخست امسال روکش آسفالت شده است.

تاریخ انتشار: 1398/07/16

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل بهرام خیاوی در بازدید از محور نمین – آستارا افزود:راهداران شهرستان نمین با بکارگیری شبانه روزی ماشین آلات 5 کیلومتر از محور نمین -تونل وبالعکس، 3 کیلومتر از سه راهی مرنی و همچنین 5 کیلومتر از محور کارخانه سیمان و راه روستایی میناباد را دردرمدت یاد شده  روکش آسفالت کردند.

وی بهسازی راههای روستایی را در جهت جلب رضایت مردمی از وظایف مهم راهداری عنوان کرد و گفت:در 6 ماهه امسال راهداران زحمتکش شهرستان نمین 300 کیلومتر از حریم راههای روستایی و شنی را تسطیح ،رگلاژ و تیغ زنی کرده اند.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نمین از تجدید خط کشی صد کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان در 6 ماهه امسال خبرداد و تصریح کرد:در مدت یاد شده با استفاده از 528 تن آسفالت سرد و گرم محورهای مواصلاتی شهرستان نمین لکه گیری شده است.

خیاوی پاکسازی 20 مورد پل ،رنگ امیزی 228 متر مربع از سرعت کاهها ،تعمیر و بازسازی 26 شاخه گاردریل ،رنگ امیزی 185 عدد تیرهای روشنایی و 277 کامیون ریزش برداری در مسیر را از اقدامات مهم راهداری شهرستان نمین در 6 ماهه امسال برشمرد و اظهار کرد:در جهت دید بهتر رانندگان و کاهش تصادفات جاده ای نیز تاکنون 11 هزار و 600 عدد تابلو شستشو و 200 عدد تابلوی فرسوده نیز از سطح جاده های شهرستان جمع اوری و بازسازی شده است.

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان نمین از شناسایی ،برخورد و قلع وقمع 220 مورد تابلو و ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم راه شهرستان نمین خبرداد و گفت: تاکنون با فعالیت گشت راهداری 130 عدد تابلوی غیر مجازاز حریم راه این شهرستان برچیده شده، 23 مورد ساخت وساز غیر مجاز متوقف، 40 مورد درختکاری غیر مجاز جمع اوری و با اخذ دستور قضایی 27 مورد نسبت به رفع اثار تجاوز به حریم اقدام شده است.

خیاوی با بیان اینکه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نمین مسئولیت نگهداری 364 کیلومتر از راه ارتباطی این شهرستان را برعهده دارد خاطرنشان کرد:راهداران زحمتکش شهرستان نمین در جهت صیانت از سرمایه ملی شبانه روزی آماده ارائه خدمات هستند.
 مشخصات:
نظرات: *