پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

2 هزار نفر زائر اتباع خارجی در پایانه مرزی بیله سوار


مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل از ورود 2 هزارنفر زائر اتباع خارجی کربلای معلی به پایانه مرزی بیله سوار مغان خبر داد.

تاریخ انتشار: 1398/07/17

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل،علی رحمتی در مراسم استقبال از زائران اتباع خارجی در پایانه مرزی بیله سوار با بیان اینکه این میزان زائر با 40 دستگاه اتوبوس  وارد کشورمان شدند افزود: 2 هزارنفر زائر اتباع خارجی از کشورهای روسیه،گرجستان،جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز در پایانه مرزی بیله سوار مغان مورد استقبال و پذیرائی قرار گرفته اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای  استان اردبیل فعال بودن 8 گیت و پذیرائی از زائران اتباع خارجی در نمازخانه بزرگ اهل بیت (ع) پایانه مرزی را یادآور شد و افزود:برپائی نمازهای باشکوه جماعت،قرائت زیارت عاشورا و سایر برنامه های فرهنگی و مذهبی از دیگر اقدامات انجام شده در این مجموعه است.

عضو شورای اداری استان اردبیل با اشاره به اینکه اقدامات گذر مرزی و تردد اتباع خارجی در کمتر از 5 دقیقه انجام می شود تصریح کرد:طبق برنامه ریزی انجام شده زائران اتباع خارجی کشورهای روسیه،گرجستان،جمهوری آذربایجان و حوزه قفقاز از طریق پایانه مرزی شلمچه و چذابه عازم کربلای معلی خواهند شد.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل پایانه مرزی بیله سوار مغان را یکی از 5 پایانه برتر کشور عنوان کرد و گفت:طرح ویژه ارائه خدمات راهداری به زائران اربعین حسینی امام حسین علیه السلام از 10 مهرماه شروع شده و تا 3 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

گزارش تصویری این خبر در صفحه رسمی آپارات روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل به آدرس https://www.aparat.com/ardabilrmto  قابل  مشاهده است.مشخصات:
نظرات: *