پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​28 کیلومتر راه روستائی در استان اردبیل آماده آسفالت است


مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:درقالب طرح ملی ابرار 28 کیلومتر راه روستائی بهسازی، شن ریزی و زیرسازی شده و آماده آسفالت است.

تاریخ انتشار: 1398/08/12

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل،علی رحمتی درجلسه بررسی اجرای طرح ملی ابرار با اعلام این خبر گفت:از این میزان 12 کیلومتر در شهرستان گرمی،8 کیلومتر در شهرستان مشکین شهر و 8 کیلومتر نیز در حوزه شهرستان اردبیل بهسازی،شن ریزی و زیرسازی شده است.

عضو شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه درقالب این طرح ملی 87 کیلومتر راه روستائی بهسازی، شن ریزی ، زیرسازی و آسفالت خواهد شد افزود:درصورت مساعد بودن شرایط جوی عملیات آسفالت این 28 کیلومتر اجرایی می شود.

دبیر کمیسیون اجرائی مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل تصریح کرد:استان اردبیل 4 هزارو 373 کیلومتر راه روستائی دارد که از این میزان 2 هزارو 700 کیلومتر آسفالت و مابقی شنی و خاکی است.

رئیس کمیته حمل ونقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل با اشاره به اینکه در قالب "طرح ملی ابرار" بهسازی، شن‌ریزی و آسفالت راه ۱۰ روستا در شهرستان‌های اردبیل،گرمی، بیله سوار، مشکین شهر، خلخال و کوثر درحال اجرا است گفت:با توجه تاکیدات وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای  کشور برای اجرای این طرح مهم،راهداران دیار سبلان نیز باهمه توان برای محقق شدن اهداف طرح ابرار در میدان عمل آماده اقدام جهادی و انقلابی هستند.
 مشخصات:
نظرات: *