پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​بهسازی و آسفالت ۲۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان مرزی اصلاندوز


رئیس اداره راهداري و حمل ونقل جاده اي شهرستان پارس آباد از بهسازی،لکه گیری و روکش آسفالت ۲۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان مرزی اصلاندوز خبر داد.

تاریخ انتشار: 1398/08/14

به گزارش روابط عمومی اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اردبیل،یوسف آذری در بازدید از عملیات بهسازی و روکش آسفالت راههای اصلی،فرعی و روستایی شهرستان مرزی اصلاندوز گفت: بیش از ۲۵۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان‌های پارس آباد و اصلاندوز تجدید خط کشی شده است.

وی افزود: ۱۳۰ کیلومتر رفع افتادگی شانه راه در محور سربند به زیوه توسط راهداران پرتلاش شهرستان پارس آباد انججام شده است.

رئیس اداره راهداري و حمل ونقل جاده اي شهرستان پارس آباد افزود:در جهت ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی اصلاندوز درزگیری راه بران به اصلاندوز، ایمن سازی و تنقیه دهانه پل ها به تعداد 245 دستگاه انجام شده است.

فرماندار شهرستان اصلاندوز هم در بازدید از این عملیات گفت: با توجه به لزوم تکمیل و ارتقاء زیرساخت‌های اساسی شهرستان اصلاندوز در راستای تاکیدات استاندار محترم استان اردبیل و با پیگیری های انجام شده از طریق مبادی ذیربط تاکنون بیش از ۲۵ کیلومتر از راههای مواصلاتی شهرستان بهسازی و آسفالت ریزی انجام گرفته است که نسبت به گذشته آمار بسیار بالایی را نشان می دهد .

سیدعباس مینائی با اشاره به نصب علائم ترافیکی در راه‌های مواصلاتی شهرستان، ایمن‌سازی جاده ها و بازگشایی حریم راههای اصلی شهرستان و مجموعه اقدامات انجام شده در حوزه راه ،از تدبیر و تلاش های مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان و راهداران سخت کوش پارس آباد قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه امسال از محل اعتبارات شهرستانی اصلاندوز ۸۶۰ میلیون تومان به حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اختصاص یافته تصریح کرد: اقدامات خوبی در حوزه تکمیل و ارتقاء زیرساخت های معیشتی شهرستان اصلاندوز در ابعاد مختلف از جمله راه ،آب شرب شهری و روستای،گازرسانی ، صنعت و توسعه دامداری و کشاورزی در حال انجام است.
 
55.jpg
مشخصات:
نظرات: *