پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

ذخیره سازی 2 هزارتن شن و نمک در شهرستان کوثر


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: 2 هزارتن شن و نمک در شهرستان کوثر جهت انجام عملیات زمستانی ذخیره سازی شده است.

تاریخ انتشار: 1398/09/06

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل،علی رحمتی که درجلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه راهداری شهرستان کوثر سخن می گفت افزود: عملیات لکه گیری و روکش آسفالت 50 کیلومتر از محور سرچم سال آینده توسط شرکت ساخت و توسعه انجام خواهد شد.
 
دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل ونقل استان اردبیل با بیان اینکه شهرستان کوثر 330 کیلومتر راه روستائی دارد که 195 کیلومتر آن آسفالته و مابقی خاکی و شوسه می باشد تصریح کرد:درقالب طرح ملی ابرار 19 کیلومتر راه روستایی در این شهرستان شن ریزی،بهسازی و آسفالت می شود.
 
عضو شورای اداری استان اردبیل ایجاد سیستم روشنایی بصورت نقطه ای در محورهای مواصلاتی استان اردبیل را خاطرنشان کرد و گفت:درچند نقطه حوزه شهرستان کوثر از جمله محور سه راه فیروزآباد روشنایی نقطه ای اجرا می شود.
 
رئیس کمیته حمل ونقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل حذف نقاط حادثه خیز را از اولویت های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل عنوان کرد و از فرمانداران شهرستانها خواست در تخصیص اعتبارات راهداری اهتمام ویژه ای داشته باشند.
 
در ادامه این جلسه فرماندار کوثر نیز بر افزایش ایمنی جاده ها و سهولت عبور و مرور در محورهای مواصلاتی این شهرستان تاکید کرد و با قدردانی از تلاش های شبانه روزی راهداران گفت: وضعیت توپوگرافی منطقه و کوهستانی بودن جاده ها و محورهای مواصلاتی کوثر بگونه ای است که باید با توجه به حجم ترددها و ترافیک ایجاد شده در جاده ها با مطالعات کارشناسی نسبت به ارتقاء امنیت و افزایش امکانات موجود در جهت رفاه و رضایت مندی مترددین کوشید، به گونه ای که بهبود و سهولت ترددها با شناسایی و حذف نقاط حادثه خیز و همچنین ترمیم روکش آسفالت میسرتر خواهد بود.
 
وحید کنعانی اصلاح محور اردبیل به سرچم در محدوده روستاهای قره قشلاق، بنیادآباد، سه راهی فیروز، سنگ آباد،آسفالت راههای روستایی از جمله راه روستاهای هواشانق، جاده قدیم فیروزآباد، جاده سکر آباد، راه روستای الو و النکش و همچنین ایجاد رمپ ورود و خروج شهرک صنعتی گیوی و ورودی راه روستای شویر در ابتدای جاده، بصورت مناسب را مورد توجه و از درخواست اصلی مردم بیان کرد.
 
 
 مشخصات:
نظرات: *