پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​روکش آسفالت 65 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون 65 کیلومتر از محورهای اصلی،فرعی و روستائی استان روکش آسفالت شده است.

تاریخ انتشار: 1398/09/10

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل،علی رحمتی در بازدید از عملیات روکش آسفالت محورهای روستائی شهرستان اردبیل افزود: روکش آسفالت محورهای روستائی آراللو به خلیل آباد و تپراقلــو به سمت پیراقوم به طول 6 کیلومتر و با اعتبار 2 میلیارد تومان انجام شد.

عضو شورای اداری استان اردبیل تصریح کرد: باتوجه به شرایط جوی استان و پیش بینی هواشناسی مبنی بر آغاز بارش ها و به لحاظ فنی امکان انجام عملیات روکش آسفالت در محورهای مرکزی و جنوبی استان وجود ندارد.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل ونقل استان اردبیل با بیان اینکه ادامه عملیات آسفالت در محورهای شمالی استان اردبیل انجام خواهد شد اظهارامیدواری کرد بعد از فروردین ماه سال آینده این مهم در محورهای مناطق مرکزی و جنوبی مجددا آغاز شود.

رئیس کمیته حمل ونقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل اصلاح و حذف نقاط حادثه خیز را از جمله برنامه های مهم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل عنوان کرد و گفت:با تلاش راهداران دیار سبلان نقطه حادثه خیز و پیچ خطرناک محور ثمرین در جاده قدیم اردبیل مشکین شهر حذف و عملیات روکش آسفالت نیز انجام شد.
12.jpg
13.jpg
14.jpg مشخصات:
نظرات: *