پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بازگشایی راه 32 روستا در استان اردبیل


معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: راه ارتباطی 32 روستا که بخاطر کولاک شدید مسدود شده بود باتلاش راهداران دیار سبلان در 24 ساعت گذشته بازگشایی شد.

تاریخ انتشار: 1398/10/23

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل،علی صبحی در بازدید از محور نیر سراب با بیان اینکه از این میزان 22 روستای مربوط به شهرستان نیر و 10 روستا نیز در حوزه شهرستان خلخال بود افزود: علیرغم وجود 17 ساعت کولاک شدید در شهرستان نیر راهداران سخت کوش با تلاش شبانه روزی همه راهها را بازنگه داشتند.

وی تصریح کرد: درحال حاضر کلیه محورهای اصلی،فرعی و روستائی استان اردبیل باز است و تردد در آنها جریان  دارد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل افزود: 110 اکیپ راهداری با 286 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین جهت انجام عملیات برف روبی و بازگشایی در محورها و گردنه های استان مستقر هستند و آماده ارائه خدمات لازم به مردم و مسافران می باشند.

صبحی داشتن تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیرچرخ را در ایام زمستان بسیار مهم و ضروری دانست و از مردم خواست قبل ازسفر با سامانه 141 ویا شماره تلفن 33745902 مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راهها مطلع شوند.
 مشخصات:
نظرات: *