پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

تردد از محور خلخال اسالم با زنجیرچرخ


سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خلخال گفت: به دلیل بارش برف همراه با کولاک، وجود مه غلیظ و یخبندان سطح جاده در گردنه الماس واقع در محور خلخال - اسالم عبور از این گردنه مستلزم استفاده از زنجیرچرخ برای همه خودروهای عبوری است.

تاریخ انتشار: 1398/10/23

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل،معروف خسروی در بازدید از عملیات برف روبی گردنه الماس افزود: برغم بارش برف همراه با کولاک مقطعی در جاده‌های ارتباطی این شهرستان که از شب گذشته آغاز شده، غیر از جاده مسدود شده از برف خلخال - پونل در استان گیلان تمام راههای ارتباطی اصلی ،فرعی ،بین شهری و روستایی این شهرستان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.

وی تصریح کرد:به دلیل بارش برف همراه با کولاک، وجود مه غلیظ و یخبندان سطح جاده در گردنه الماس واقع در محور خلخال - اسالم عبور از این گردنه مستلزم استفاده از زنجیرچرخ برای همه خودروهای عبوری است.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خلخال گفت:راهداران خلخال هم‌اکنون این جاده را برف‌روبی و نمک‌پاشی کرده‌اند اما سردی هوا موجب یخبندان و لغزندگی جاده شده و همراه داشتن زنجیرچرخ را برای عبور از این گردنه ضروری کرده است.

خســروی خاطرنشان کرد:40 نفر نیروی انسانی در قالب 12 اکیپ راهداری با 30 دستگاه ماشین آلات سبک وسنگین برای انجام عملیات برفروبی و بازگشایی محورهاو انجام عملیات زمستانی در محورهای مواصلاتی این شهرستان مستقر هستند.مشخصات:
نظرات: *