پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​استقرار 11 اکیپ راهداری در محورهای مواصلاتی شهرستان مشگین شهر


رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر گفت:جهت انجام عملیات زمستانی و برف روبی 11 اکیپ راهداری در قالب 41 نفر نیروی انسانی بصورت شبانه روزی در محورهای مواصلاتی این شهرستان مستقر هستند.

تاریخ انتشار: 1398/10/24

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل، رضا فرج پور در بازدید از راهدارخانه مرادلو در محور مشکین شهر پارس آباد با بیان اینکه 18 دستگاه ماشین آلات سبک وسنگین نیز برای انجام عملیات بازگشایی و خدمات رسانی به مردم در راهدارخانه های شهرستان مشگین شهر مستقر شده اند افزود: برای انجام عملیات نمک پاشی در محورهای مواصلاتی این شهرستان 2هزار تن نمک خریداری و ذخیره سازی شده است.

وی با اشاره به اینکه طی بارش های اخیر با تلاش وهمت شبانه روزی راهداران در هیچ یک از محورهای مواصلاتی شهرستان مشگین شهر مسدودی نداریم ودرهمه راههای اصلی ، فرعی وروستایی تردد روان است خاطر نشان کرد:راهداران پرتلاش دیار سبلان از همان لحظات اولیه بارش مشغول برفروبی و نمک پاشی در محورها هستند تا مردم و رانندگان با آرامش خاطروایمن از این مسیر تردد کنند.

فرج پور طول راههای اصلی ، فرعی و روستایی شهرستان مشگین شهر را هزار و 270 کیلومتر عنوان کرد واظهار داشت: از این مقدار هزار کیلومترمربوط به راههای روستایی و 270 کیلومتر نیز راه اصلی و فرعی می باشد.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 12هزار کیلومتر برف روبی در محورهای اصلی،فرعی و روستایی انجام شده است.
 مشخصات:
نظرات: *