پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​کاهش۸۰ درصدی مسافران نوروزی خلخال


سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خلخال گفت: در هفته اول نوروز مسافران این شهرستان در مقایسه با پارسال ۸۰ درصد کاهش داشته است.

تاریخ انتشار: 1399/01/04

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل،معروف خسروی افزود: تخمین کاهش ورودی مسافر به خلخال بر اساس داده‌های دریافتی از دوربین‌های تردد شمار نصب شده در جاده‌های  محورهای این شهرستان و مقایسه آمار خودروهای عبوری است.

وی تصریح کرد: با هدف پیشگیری از از ورود بیماران مبتلا و یا مشکوک به کرونا  از استان گیلان، جاده خلخال به اسالم از اسفند ماه سال گذشته برروی همه خودروهای عبوری  مسدود شده و هیچ ترددی  در آن  صورت نمی‌گیرد.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خلخال ضمن مثبت ارزیابی کردن توجه مردم به هشدارهای داده شده در خصوص بیماری کرونا افزود: کاهش سفرها موجب کندی روند گسترش بیماری کرونا شده و در جاده خلخال به شهرستان کوثر و همچنین اردبیل ایستگاه‌های کنترل با همکاری دانشکده علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر در حال کنترل خودروهای ورودی به این شهرستان هستند.

خسروی گفت: ۳ دوربین تردد شمار در راه‌های ارتباطی پرتردد منطقه از جمله جاده خلخال به شاهرود و خلخال به فیروز آباد در ابتدای جاده اردبیل به سرچم نصب و تردد لحظه‌ای را ثبت می‌کنند.
 
 مشخصات:
نظرات: *