پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​جلوگیری از 294 مورد ساخت و سازغیرمجاز و تجاوز به حریم راه در اردبیل


معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: 294 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و سازغیرمجاز شناسائی، توقف و قلع و قمع شد.

تاریخ انتشار: 1399/06/11

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل،علی صبحی در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان گرمی تصریح کرد : از این میزان136 مورد ساخت و سازغیرمجاز شناسائی،به 124 مورد توقف و اخطار ساخت صادر و 34مورد دیگر نیز با هماهنگی و اخذ دستور قضائی در5ماه گذشته قلع و قمع شده است.

وی افزود: در مدت یاد شده 259 مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه توسط گشت های راهداری شناسائی،برخورد و قلع و قمع شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل آباد با قدردانی از حمایت های دستگاه قضائی استان ، حفاظت و صیانت از راه و حریم آن را خط قرمز راهداری دانست و بر برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد.

صبحی 149 کیلومتر اصلاح و بازسازی کانال ه ای طرفین راه ،تعمیرات 138 دستگاه ابنیه فنی تنقیه و لایروبی، بیش از 209 هزار مترمربع لکه گیری و رفع چاله های محورها، 5 هزارو600 مترمکعب شن ریزی راههای شنی و شانه راهها و هم چنین 42 هزار مترطول درزگیری راههای آسفالته را از دیگر اقدامات راهداران سخت کوش دیار سبلان در 5 ماه گذشته برشمرد.مشخصات:
نظرات: *