پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​آسفالت 11 کیلومتر از محورهای روستائی شهرستان گرمی


رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گرمی گفت : درقالب طرح ملی ابرار 11 کیلومتر از محورهای روستائی این شهرستان آسفالت شد.

تاریخ انتشار: 1399/06/19

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل،صدیف فرمان در بازدید از عملیات آسفالت راه روستائی جهانگیرلو افزود: طول این پروژه 4/5 کیلومتر است که راه ارتباطی 4 روستا می باشد و پس از عملیات شن ریزی و بهسازی توسط راهداران پرتلاش مغان هم اکنون درحال آسفالت است.

وی خاطرنشان کرد: 52 درصد از راههای روستائی شهرستان گرمی از آسفالت برخوردار هستند.

رئیس اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای شهرستان گرمی با بیان اینکه 5/5 کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار آسفالت راههای روستایی اولویت دار شن ریزی و بهسازی شده و هم اکنون در مرحله مناقصه می باشد اظهار امیدواری کرد با تعیین پیمانکار بزودی شاهد اجرای عملیات آسفالت در این راههای روستایی خواهیم بود.

فرمان سهم این شهرستان از طرح ملی ابرار را 13 کیلومتر عنوان کرد و افزود: شهرستان گرمی 655 کیلومتر راه روستایی دارد که از این میزان 346 کیلومتر آسفالته است.

وی گفت: 40 کیلومتر از روستاهای بالای 50 خانوار شهرستان گرمی از راه آسفالته برخوردار نیستند که امیدواریم با تلاش مسئولان شهرستانی و حمایت های نمایندگان مردم استان در مجلس اعتبارات لازم جهخت بهسازی و آسفالت راه این روستاها تخصیص یابد.

رئیس اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای شهرستان گرمی از اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت محور اصلی امیرکندی-رضی گرمی به طول 4/5 در محدوده روستاهای سرباز وطن و سیدلــر خبر داد.
 مشخصات:
نظرات: *