پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​راه ۱۱ روستای خلخال امسال آسفالت می‌شود


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت:با توجه به رفع محرومیت از مناطق روستایی امسال آسفالت راه ۱۱ روستای خلخال انجام می‌شود.

تاریخ انتشار: 1399/06/24

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل، کلیم‌الله وثوقی در بازدید از جاده‌های روستایی خلخال افزود: امسال در طرح احداث راه‌های استان اردبیل آسفالت راه ۱۱ روستای آق‌بلاغ کرد، اناویز ،گلوجه ، لوجه ، سوسهاب ، میانرودان، سقزچی، قره‌تیکان، ونن، کرکزلو و روستای کمر خلخال در دستور کار قرار گرفته است.

عضو شورای اداری استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به اینکه شاخص برخورداری مردم این منطقه از راه آسفالت روستایی در استان اردبیل پایین‌ترین شاخص است ، با اولویت‌بندی روستاهای نیازمند راه مناسب تلاش می‌شود فاصله این شاخص را به حداقل میانگین استانی برسانیم.

وی گفت: امسال در جاده‌های خلخال به اسالم ، خلخال به کوثر ، خلخال به کلور و خلخال به هشتجین پروژه روکش آسفالت اجرا می‌شود و در مجموع اعتباری بالغ  بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای حذف نقاط حادثه‌خیز ، ارتقای ایمنی راه‌ها و نگهداری مستمر جاده‌ها اختصاص یافته است.

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید گفت: در حال حاضر بزرگترین دغدغه مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در حوزه راه بویژه راه‌های روستایی پایین بودن ۲۰ درصدی شاخص بهره‌مندی مردم منطقه از راه‌های مناسب است که باپیگیری‌های مختلف اقدامات لازم در رفع این مشکل در حال انجام است.

سیدغنی نظری همچنین با رد شایعه تعطیلی جاده خلخال - منجیل گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار به ادامه عملیات اجرایی این پروژه تزریق شده و پروژه راه هشتجین به سه‌راهی اردبیل به سرچم نیز  با قاطعیت پیگیری می‌شود.
 مشخصات:
نظرات: *