پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بهسازی و شن ریزی راه 6 روستای مرزی


مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آغاز عملیات بهسازی و شن ریزی راه ارتباطی 6 روستای مرزی محروم بخش موران شهرستان گرمی خبر داد.

تاریخ انتشار: 1397/02/19

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل، مهندس علی رحمتی در بازدی از مراحل اجرائی این عملیات تصریح کرد: این مهم بعد از بررسی مطالبه روستاییان ساکن و همچنین بازدید از راه های ارتباطی روستاها محقق شده است.


وی افزود: در پی بازدید از روستای چنگان مشخص شد که 17 سال قبل عملیات راهسازی در این منطقه توسط راه و ترابری سابق آغاز و پس از آن متوقف شده است در عین حال راه ارتباطی شش روستای دیگر مجاور این روستا نیز با مشکل مواجه بود.

1.jpg
عضو شــورای اداری استان اردبیــل با اذعان به اینکه تردد اهالی روستا حتی در فصول گرم سال نیز با مشکل مواجه  است، افزود : بیش از 20 دستگاه ماشین آلات و امکانات راهداری  سایر شهرستانهای استان بصورت جهادی بسیج شده اند تا راه ارتباطی بیش از 100 خانوار روستاهای یاد شده را بهسازی کنند.


رئیس کمیته حمــل و نقــل ستاد خدمات سفــر استان اردبیل باقدردانی ازهمکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس (ع) استان در اجرای این امر گفت : در پی بازدید های مکرر شن ریزی و بهسازی راه های ارتباطی روستاها آغاز بطول 5/7 کیلومتر آغاز شده و امید می رود در آینده نزدیک مشکل تردد روستاییان مرتفع شود.

5.jpg
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل افزود : ماشین آلات راهسازی  فاصله 30 کیلومتری حمل شن از محل معدن را برای بهسازی و شن ریزی راه ارتباطی این روستاها هر روز طی می کنند.
4.jpg

6.jpg 

2.jpg 

3.jpgمشخصات:
نظرات: *