پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​خط کشی محورهای مواصلاتی استان اردبیل


عملیات خط کشی 2 هزارو 500 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل آغاز شد.

تاریخ انتشار: 1397/04/12

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با اعلام این خبر در بازدید از عملیات خط کشی محورهای مواصلاتی شهرستان پارس آباد گفت:از این میزان 600 کیلومتر در محورهای اصلی و فرعی استان انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــل،علی رحمتی با بیان اینکه در 100 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان پارس آباد خط کشی انجام شده افزود:بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امسال در مجموع160 کیلومتر از محورهای این شهرستان خط کشی خواهد شد.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل خط کشی 121 کیلومتر از محورها، نصب 650 عدد تابلو و علائم،نصب هزارو 800 عدد بازتاب چشم گربه،40 عدد مخروط ایمنی و دپوی خاک در لبه ی پل ها در جهت ایمن سازی را از جمله اقدامات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد در سال گذشته عنوان کرد.

عضو کمیسیون ایمنی راههای استان اردبیل از فرمانداران خواست با توجه به اینکه در فصل توزیع اعتبارات استانی قرار گرفته ایم ، اعتبارات راهداری را بطور صدرصد اختصاص دهند تا بتوانیم بیش از پیش به مردم ولایت مدار وشریف استان خدمت کنیم.

عضو شورای اداری استان اردبیل اظهار امیدواری کرد با انجام روکش ​آسفالت در 256 کیلومتر از محورها،خط کشی 2 هزارو 500 کیلومتر از راهها،اقدامات مستمر راهداری و تخصیص اعتبارات لازم شاهد ایمنی بیشتر و کاهش تلفات و تصادفات در سطح جاده های استان باشیم.

U3.jpg
U2.jpg
U6.jpg
U4.jpg
U5.jpg


مشخصات:
نظرات: *