پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

جابجائی 850 هزار تن بار در استان اردبیل


​ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت : در سه ماه اول جاری 850 هزار تن بار در استان جابجا شده است.

تاریخ انتشار: 1397/04/14

به گزارش روابط عمومی  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل،علی رحمتی در بازدید از شهرک حمل و نقل اردبیل با بیان اینکه در این مدت 64 هزار فقره بارنامه صادر شده افزود:گندم،آب معدنی،گازوئیل،سیب زمینی،آرد،سیر و انواع تخته بیشترین کالاهای جابجا شده فصل بهار است.

عضو شورای اداری استان اردبیل از فعالیت 87 شرکت حمل و نقل کالا با بیش از 7 هزار دستگاه کامیون با عمر میانگین 18 سال در استان خبر داد و گفت : سالانه 3 میلیون تن بار در استان توسط رانندگان تلاشگر این شرکت ها جابجا می شود.

در این بازدید که معاون حمل و نقل ، رئیس و اعضای انجمن صنفی رانندگان نیز حضور داشتند،عضو کمیسیون ایمنی راههای استان اردبیل با قدردانی از تلاش های شبانه روزی رانندگان ، گزارشی از اقدامات انجام یافته و برنامه های در دست اجرای سازمان راهداری به آنان ارائه داد و پس از استماع مشکلات و درد و دل های رانندگان دستورات لازم را برای حل مسائل و مشکلات آنان صادر کرد.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان با اشاره تلاش ها و برنامه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای حل مشکلات رانندگان اظهار امیدواری کرد با حل مسائل و مطالبات قانونی این تلاشگران عرصه حمل و نقل شاهد توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور و استان در سال حمایت از کالای ایرانی باشیم.

گفتنی است در این بازدید که 2 ساعت به طول انجامید،با شرکت های متخلف در حضور رانندگان برخورد شد،به شرکت هایی که به رانندگان بدهی داشتند تذکرات لازم داده و رضایت نسبی رانندگان نیز حاصل شد.

رانندگان نیز از حضور مهندس رحمتی و تلاش های وحی در پیگیری و حل مشکلات آنان تشکر و قدردانی کردند.
 ۲۰۱۸۰۷۰۵_۱۰۳۷۵۸.jpg
۲۰۱۸۰۷۰۵_۱۰۳۸۱۲.jpg
۲۰۱۸۰۷۰۵_۱۰۴۱۳۹.jpg
۲۰۱۸۰۷۰۵_۱۰۴۵۲۹.jpg
۲۰۱۸۰۷۰۵_۱۰۲۵۱۹.jpg

مشخصات:
نظرات: *