پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

تسریع اجرای عملیات چهار بانده کردن جاده پارس آباد-سربند


وزیر راه و شهرسازی در سفر به شهرستان پارس آباد از طرح های مختلف حوزه راه بازدید و بر تسریع اجرای عملیات چهار بانده کردن جاده پارس آباد-سربند تاکید کرد.

تاریخ انتشار: 1397/05/18

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل،عباس آخوندی با بیان اینکه 73 درصد از آمار تصادفات جاده ای منجر به فوت استان در جاده مواصلاتی مغان صورت می گیرد ، از پایان مطالعه پروژه چهار بانده کردن جاده سربند مغان به شهر پارس آباد خبر داده و گفت : عملیات اجرایی پروژه پس از تامین اعتبارات لازم آغاز خواهد شد.

وی از آماده بودن 5/3 کیلومتر این محور خبر داد و تصریح کرد:در این سفر از محورهای مواصلاتی شهرستانهای پارس آباد،بیله سوار و گرمی به انگوت بازدید و تصمیمات لازم با حضور نمایندگان مردم در مجلس و سایر مسئولان استانی جهت برطرف کردن مشکلات موجود گرفته خواهد.

آخوندی در مورد تکمیل ساختمان بیمارستان 160 تختخوابی پارس آباد نیز افزود : این پروژه در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار گرفته است تا پس از اتمام مراحل تجهیز به بهره برداری برسد .

وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهرستان پارس آباد و مرز مشترک این شهرستان با جمهوری آذربایجان روابط دو کشور را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت: سالانه بیش از 180 هزار وسائط نقلیه و کامیون از مرز دو کشور تردد می کنند که این مهم ظرفیت مناسبی برای ایجاد صادرات از طریق بخش مهم حمل و نقل است.
 A (9).JPG
A (1).JPG
2M1A5521.JPG

مشخصات:
نظرات: *