پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​باز گشایی پل الماس در محور نیر به اردبیل


پل الماس در محور نیر به اردبیل که به علت عملیات مرمت وایمن سازی مسدود شده بود بازگشایی شد.

تاریخ انتشار: 1397/07/14

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل،فرماندار اردبیل در مراسم بازگشایی این پل با اشاره به اهمیت پل الماس بعنوان یکی از مهمترین پل های اصلی مرکز استان گفت:در سال های اخیر این پل بدلیل حمل بارخارج از ظرفیت و ترافیک سنگین دچار آسیب و تخریب شده بود که بمنظور تعمیر و مرمت به مدت ده روز مسدود بود.

زنجانی گفت: خوشبختانه در سایه زحمات و تلاش شبانه روزی نیروهای اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان این پل با استفاده از شیوه های جدید ونوین  نانو برای اولین بار در سازمان راهداری بازسازی،ایمن سازی و پس از اتمام کامل عملیات درموعد مقرر ده روزه امروز بازگشایی شد.

فرماندار اردبیل همچنین جهت رفاه حال هموطنان وعبوربارهای سنگین 45تن از اجرای1مورد کنارگذر دراین مسیر خبرداد و گفت:با اجرای این کنارگذردرآینده هیچگونه آسیبی به پل وارد نخواهد آمد وهم اکنون نیز شاهد عبور ومرور روان وایمن مردم از پل الماس وجاده هستیم.
 
در ادامه مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان نیز تعمیر سریع ومقرون به صرفه تخریب نسبت به احداث پل جدید درحداقل زمان  را از اهداف مهم بکارگیری تکنولوژی نانو برروی این پل عنوان کرد افزود: این روش برای اولین بار و بصورت پایلوت دراستان اردبیل برروی پل سه دهنه و10متری الماس اجرا گردیده است.

علی رحمتی با بیان اینکه جهت آماده سازی سریع این پل برای استفاده مردم بیش از 10ماشین آلات سنگین راهسازی بصورت شبانه روزی مشغول عملیات آسفالت برداری ،آسفالت ریزی وترمیم پل بودند تصریح کرد:برای مرمت وبازسازی پل الماس 380میلیون تومان هزینه شده است.
 2.jpg

 مشخصات:
نظرات: *