پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

کلنگ زنی ساختمان پست پایش کنترل گروهان مرزی بیله سوار


کلنگ ساختمان پست پایش کنترل گروهان مرزی بیله سوار با هزینه ای بالغ بر 3میلیارد تومان صبح امروز با حضور مسئولان استانی به زمین زده شد.

تاریخ انتشار: 1397/07/18

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل،علی رحمتی در مراسم کلنگ زنی این ساختمان با بیان اینکه ساختمان پست پایش کنترل گروهان مرزی بیله سوار در زمینی به مساحت هزار و500متر مربع وبا زیربنای 1128متر در دو طبقه احداث خواهد شد افزود:برای ساخت وتجهیز این ساختمان 3میلیارد تومان درنظر گرفته شده است که از این میزان 1میلیارد تومان برای محوطه سازی و 2میلیارد تومان دیگر نیز برای  احداث ساختمان هزینه خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:با زحمات شبانه روزی نیروهای پرتلاش راهداری این ساختمان تا سال اینده به بهره برداری می رسد.

دبیرکمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل ونقل استان با اشاره به اینکه جابجایی وترانزیت کالا در پایانه مرزی بیله سوار عادی وروان است افزود:در شش ماهه امسال بیش از 169هزار و688تن کالا توسط 7هزارو 455دستگاه کامیون از این پایانه به کشورهای هدف صادر شده است که  نسبت به مدت مشابه سال قبل 125درصد افزایش داشته است.

عضو شورای اداری استان اردبیل از واردات بیش از ده هزارتن کالا در این مدت توسط 501دستگاه کامیون از طریق پایانه مرزی بیله سوار به کشور خبردادو اظهار کرد:در 6ماهه امسال بیش از 228هزار و666تن کالا توسط 9هزارو477دستگاه کامیون  از این پایانه ترانزیت شده اند که در مقایسه باسال قبل 21درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته حمل ونقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل عمده کالاهای ترانزیت شده ورودی وخروجی از این پایانه را گازوئیل ،بنزین،گندم،سیمان،فرش،آب معدنی وام دی اف برشمرد.

عضو شورای ترافیک استان با اشاره به امکانات مطلوب پایانه مرزی بیله سوار گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 33هزار دستگاه کامیون از این پایانه تردد کرده اند که امسال این میزان نسبت به سال قبل 51درصد افزایش یافته است.

رحمتی  سهم رانندگان اتوبوس را بیش از هزارو300دستگاه و رانندگان سواری را نیز 12هزاردستگاه عنوان کرد.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان در شش ماهه نخست سال از تردد بیش از 677هزار نفر مسافر ازطریق پایانه مرزی بیله سوار خبردادو بیان کرد:روزانه بطور متوسط 3هزار و 640نفر از این پایانه جابه جا می شوند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 34درصد افزایش نشان میدهد.

در ادامه این مراسم فرمانده مرزبانی استان اردبیل نیز با تبریک هفته ناجا از زحمات اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان قدردانی کرد وگفت:در جهت خدمات رسانی به مردم وبویژه اتباع خارجی مرزبانان، با بصیرت و آگاهی هرچه تمام  شبانه روز درحال تلاش هستند.

سردار حسینی احداث ساختمان پست پایش کنترل گروهان مرزی بیه سوار را از مصوبات مهم شورای امنیت کشور دانست وگفت:علاوه بر مرزبانی درجه یک استان خوزستان مرزبانی استان اردبیل نیز در شهرستان بیله سوار جزوه مرزهای درجه یک مرزی در کشوربشمار میاید.

وی از امنیت پایدار وکامل در مرزهای استان خبرداد وبر افزایش گیت های بازرسی درجهت خدمت به زائران اتباع خارجی اربعین حسینی تاکید کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل و امام جمعه شهرستان بیله سوار نیز در سخنان جداگانه ای با قدردانی از تلاش های راهداران سختکوش ومرزبانان خستگی ناپذیر برتوسعه همه جانبه این شهرستان و خدمت بی منت به مردم ولایی بیله سواردر زمینه های مختلف تاکید کردند.
 12.jpg
11.jpg
13.jpg
14.jpg
 مشخصات:
نظرات: *