پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان اردبیل

:

اخبار: مسئول کمیته حمل ونقل ستاد اربعین حسینی استان گفت:دفترنمایندگی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان برای هماهنگی وسهولت در بازگشت زائرین حسینی به مدت ده روز در مرز مهران مستقرشده است.


استقرار دفتر نمایندگی اداره کل راهداری استان اردبیل در مرز مهران


مسئول کمیته حمل ونقل ستاد اربعین حسینی استان گفت:دفترنمایندگی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان برای هماهنگی وسهولت در بازگشت زائرین حسینی به مدت ده روز در مرز مهران مستقرشده است.

تاریخ انتشار: 1397/08/06

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل علی رحمتی در بازدید از دفتر نمایندگی  اداره کل راهداری در مرز مهران گفت:همکاران این اداره کل جهت هماهنگی و سهولت در بازگشت زائرین اربعین به استان اردبیل از 5 تا 15 آبان ماه به مدت ده روز در این محل مستقر شده اند تا زوار حسینی در بازگشت به استان هیچگونه مشکلی نداشته و با آرامش خاطر وارد استان اردبیل شوند.

 
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه هر ساله شاهد افزایش کرایه اتوبوس ها بودیم افزود: خوشبختانه امسال با توافقات انجام شده با انجمن صنفی رانندگان وشرکت های حمل ونقل هیچگونه افزایش کرایه بها نداریم و امنیت وارامش نیز در مرز برای بازگشت زوار برقرار است.
 
 مشخصات:
نظرات: *