پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

ساماندهی حمل و نقل اتباع خارجی در استان اردبیل


مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:ساماندهی حمل و نقل اتباع خارجی در اردبیل اجرایی می شود.

تاریخ انتشار: 1397/09/15

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل،علی رحمتی در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرائم دادگستری استان اردبیل گفت:در سالیان گذشته از مسیر پایانه های مرزی در حمل و نقل اتباع خارجی با مشکلات عدیده ای مواجه بودیم که در حال حاضر قسمت عمده کمبودها برطرف شده است.
 
عضو شورای اداری استان اردبیل افزود: سه شرکت حمل و نقل در پایانه مرزی بیله سوار مشغول به فعالیت بودند که متاسفانه یکی از این شرکت ها قادر به ادامه فعالیت نشد تا ارائه خدمات به مسافران از سوی دو شرکت مسافربری که دارای مجوزهای قانونی و استانداردهای تعیین شده هستند، انجام پذیرد.
 
رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل تصریح کرد: برای اولین بار در سطح کشور تسهیلات چهار درصدی از محل صندوق کارآفرینی پرداخت شد تا ۶۰ دستگاه خودروی پلاک عمومی به ناوگان حمل و نقل عمومی بیله سوار اضافه شود.
 
عضو شورای ترافیک استان اردبیل با اشاره به اینکه به صورت روزانه ۱۲۰ سرویس به صورت رفت و برگشت از طریق خودروهای شرکتی اقدام به جابجایی اتباع خارجی می کنند، افزود: خودروهای شخصی نزدیک به دو برابر خودروهای شرکت حمل و نقل عمومی منتظر مسافر در محل پایانه مرزی بیله سوار هستند و در این منطقه نیازمند ساماندهی نظام مند مسافربران هستیم.
 
مدیر جهادی استان اردبیل عمده مقصد اتباع آذری حاضر در بیله سوار را پارس آباد، تبریز، جلفا، اردبیل و مشگین شهر دانست و خاطر نشان کرد: خودروهایی که برای حمل و نقل مسافران درنظر گرفته شده پاسخگوی نیازهای حمل و نقل اتباع خارجی است.
 مشخصات:
نظرات: *